Vai jums ir vajadzīgs aizdevums, taču jums nav darba? (7 Padomi)

Ja meklējat aizdevumu bez pastāvīgas maksājumu pārbaudes, var būt diezgan grūti to atzīt par pieņemamu, stāsta www.onefinance.lv. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa aizdevēju izmanto nodarbinātību, arī kredītreitingus un parāda koeficientus savu galveno rādītāju par to, cik uzticams jūs esat, un ja jūs varat pretendēt uz aizdevumu. Tomēr tas nedrīkst atturēt jūs, ja jums ir liels aizdevums. Ja vēlaties un spējat veikt savu izpēti un rūpēties par to, jūs atradīsiet daudz kredīta aizdevēju, kuri vairāk nekā vēlas būt elastīgi saistībā ar jūsu nodarbinātības statusu. Šeit ir septiņi Padomi,kas palīdzēs atrast aizdevumu bez nodarbinātības.

Beztermiņa aizdevums

Šāda veida aizdevumi tiek izveidoti, lai sniegtu aizdevumus personām,kam nav ienākumu vai kuru ienākumi ir pārāk grūti, lai tos pārbaudītu.Šāda veida aizdevumi ir piemēroti tiem, kas ir pašnodarbināti,bezdarbnieki vai kam grūti pierādīt alternatīvu ienākumu avotu.Aizdevumi, kas nav saistīti ar dokumentāciju, nepieciešams tikai jūsukredītpunkti, tāpēc tiem ir daudz vieglāk nekā citiem aizdevumu veidiem.

Aizdevumu attiecība bez koeficienta

Ja esat ievērojamas aktīvu summas īpašnieks, tad aizdevumu bez attiecības var būt labākais minējums. Šo aizdevumu aizdevēji ņem vērāvisu jūsu aktīvu vērtību, nevis jūsu ienākumus, nolemjot, vai jums irpiemērots aizdevuma kandidāts. Lai iegūtu tiesības uz šāda veidaaizdevumu, jums jābūt lielam kredītrezultātam, tomēr, ja jums ir tiesībasuz šāda veida aizdevumu, procentu likmes būs daudz lielākas parnedokumentēto aizdevumu.

Alternatīvi ieņēmumu avoti

Ja esat bezdarbnieks, bet joprojām gūstat ienākumus no cita avota, kasliecina par ienākumu apliecinājumu, jūs varēsiet saņemt aizdevumu. Šieavoti ietver krājumu dividendes, bērnu atbalstu, ieguldījumu fondumaksājumus vai jebkuru citu naudas avotu, ko saņemat pastāvīgi unregulāri.

Atcerieties, kāda nozīme ir aizdevējam

Ņemiet vērā, ka aizdevējiem ir lielāka uzmanība par savu spēju atmaksātaizdevumu par to naudas summu, ko jūs izmantojat, lai to izdarītu.Kamēr jums ir kādi ienākumi, kas tiek turpināti un pierādīti, tad jums irlieliska iespēja saņemt aizdevumu. Starpniecības un banku pārskati, arī nodokļu ieņēmumi ir labs avotu veids, lai pierādītu, ka jums irienākumi.

Saņemt Galvotāju

Atrodiet kādu, kurš parakstīs šo aizdevumu. Ja jums ir iespēja to darīt,aizdevējam būs jāņem vērā jūsu līdzvēstījuma ienākumi, arī jūsunopelns par aizdevuma lēmuma pieņemšanu.

Veikt tiešos maksājumus

Ja jums vajadzīgs kredīts, lai iegādātos māju, tad, ja tas vēlas saņemtaizdevumu, tas var ļaut to iegūt. Tas nozīmē, ka jums tiks veikti tiešiemaksājumi aģentam vai īpašniekam, nevis aizdevējam.

Klastu mākleru mākleri,

Bandas mākleri ir viens no aizdevējiem, ka jūs varētu saņemt aizdevumu,ja esat bezdarbnieks. Šie aizdevumu veidi atšķiras no nosaukumuaizdevumu summas, jo jums tas nav jāatmaksā līdz brīdim, kad jūsvarēsiet atmaksāt aizdevumu. Ja jums nav absolūti nekādu ienākumu,tad varētu būt vislabākā izvēle. Neatkarīgi no , kādu pozīciju jūspieņemat, vairumā gadījumu par daudz mazāk tas nozīmē, ka patiesībāir vērts. Kad tas būs izdarīts, jums tiks piedāvāts aizdevums par noteiktusummu. Kad aizdevums jums tiks piešķirts, jums būs noteikta laikasumma, lai to atmaksātu pirms bandas brokera maksājuma, kas pilnībābūs saistīts ar jūsu preci.